7

Róża

Zosia Inspiracje 5 Comments

Długo się zastanawiałam, czy pisać w Kronice o bardziej osobistych sprawach. Ale ostatnio w moim życiu nastąpiła prawdziwa rewolucja i na pewno będzie ona widoczna także tutaj. Prawie trzy tygodnie temu urodziła się nasza córeczka Róża i to jej poświęcony jest ten wpis :) 

1

Ciąża to był okres wielkiego oczekiwania i wyobrażania sobie jak to będzie. Ale i tak rzeczywistość przeszła wszystkie oczekiwania… Teraz już wiem, że to, co mówi wiele mam – że rodzicielstwo zmienia wszystko – to prawda.

2

Pierwsze dni – w szpitalu, a później w domu, to czas dużych emocji, głownie tych trudnych. Chwile spokoju i czystej radości zdarzały się rzadko. Teraz stopniowo się to zmienia i coraz bardziej cieszę się z tego, że jestem mamą tej ślicznej dziewczynki, którą widzicie na zdjęciach :)

3

Do ich zrobienia zainspirowały mnie dziecięce sesje, które oglądałam w internecie. Kiedyś zachwycałam się pracami Anne Geddes, dziś podobają mi się już mniej. W przypadku takich zdjęć trudno uniknąć jest efektu przesłodzenia. A dzieci same w sobie są już tak ładne, że nie potrzebują wielu dodatków i wymyślnych stylizacji.

5

Mam nadzieję, że mi udało się zachować umiar. Moje zamiłowanie do kwiatów i imię naszej córeczki w oczywisty sposób nasuwały konwencję różaną. A że po powrocie ze szpitala zastałam dom pełen kwiatów, materiału mi nie brakowało :)

8

I chociaż Róża przez większość sesji nie spała, to dzielnie zniosła moje zabiegi. Zdjęcia wyszły tak ładnie, że postanowiłam podzielić się nimi ze światem :)

Róża

Przed nami pewnie jeszcze wiele wspólnych sesji. Nie da się ich uniknąć z Kwiatoczułymi i takim imieniem. Mam nadzieję, że córeczka nie wypomni mi tego, kiedy będzie starsza ;)

11

źródło zdjęcia: Pinterest

Podobne wpisy

Jill Barklem Kalendarzowe lato jeszcze trwa, ale ja już czuję nadchodzącą jesień. Dzisiaj chciałabym pożegnać wakacyjny czas z Jill Barklem i jej piękną książką "W...
Niezwykłe kolaże Technika kolażu* jest mi bardzo bliska właściwie od dzieciństwa. Jako mała dziewczynka robiłam prace plastyczne na różne konkursy, ale też dla siebie ...
Inspiracje czerwca Czerwiec był dla mnie bardzo intensywnym miesiącem. Głowę zaprzątały mi głównie działania kwiatowe i nie zostało w niej wiele miejsca na coś innego. M...
Inspiracje maja Dzisiaj mija pierwszy tydzień czerwca, najwyższa więc już pora na inspiracje z poprzedniego miesiąca!  Minimalizm Zacznę od filmu, do którego przymi...
ZosiaRóża

Comments 5

  1. Post
   Author
 1. Paulina

  Po bardzo długiej nieobecności zajrzałam do Kroniki i czekały mnie same wspaniałe wiadomości – rozpoczęcie projektu Kwiatłoczułe i narodziny Córeczki, oba wydarzenia okraszone pięknymi fotografiami w ciekawych aranżacjach (zresztą czegóż innego można by się spodziewać po tak artystycznej duszy). Szczere i serdeczne gratulacje, Zosiu.

  1. Post
   Author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *