Prosta sprawa

Zosia DIY 3 Comments

Każdy z nas, kto choć trochę interesuje się pracami plastycznymi, ma w domu trochę przedmiotów, które czekają na swój czas. Wczesna wiosna to najlepszy moment na takie prace, które odświeżają stare rzeczy, albo tym nowym nadają ciekawszy charakter. 

1

Chcę podzielić się z Wami kilkoma pomysłami na tego rodzaju DIY, głównie z wykorzystanie washi tape. To gadżet, który nieustannie zadziwia mnie swoją wszechstronnością.

domek

Przedmioty, które ozdobiłam to piórniczek ze sklepu Tiger (kupiony dawno temu, ale tego typu akcesoriów jest tam zawsze mnóstwo) i drewniane patyczki (trochę większe, niż  te do lodów).

patyczki

To nic odkrywczego, ale bardzo mi się podoba ich przemiana:) Patyczki po ozdobieniu świetnie mogą służyć jako zakładki, albo prosta zabawka dla dzieci.

patyczki2

Z kolei oznaczone taśmą pędzelki są trudniejsze do zgubienia lub pomylenia (na zajęciach, w których uczestniczę kilka osób ma identyczne). Piórniczek po domalowaniu kilku elementów zrobił się bardziej  „mój”:)

pędzle

domek3

Ostatnia rzecz to pudełko po kosmetykach, które też podałam zabiegowi personalizacji;)

pudełko na kartki

Z kolorowych papierów do scrapbookingu wybrałam wzór, który najbardziej mi pasował i przykleiłam, tak żeby zasłonił logo.

pudełko przyklejanie wierzchu

Pozostało już tylko dodać kawałki washi tape i gotowe! Treść napisu świetnie się nadaje, bo w pudełku przechowuję własnoręcznie wykonane kartki świąteczne.

pudełko gotowe

Od czasu do czasu przyjemnie jest zrobić coś takiego – prostego i niewymagającego zbyt dużo kombinowania:) Jestem ciekawa, czy Wy też sięgacie po tego rodzaju rozwiązania!

ZosiaProsta sprawa

Comments 3

 1. Gaja

  O mamuniu! Znowu same cuda u Ciebie :)
  Uwielbiam odwiedzac tak kreatywnych ludzi, bowiem oni sa najwieksza inspiracja!

  Cudownie! :)

  Sciskam mocno :*

  1. Post
   Author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *