Kwiatoczułe

Zosia Inspiracje 1 Comment

Chciałabym podzielić się z Wami pewnym pięknym projektem, który jakiś czas temu pojawił się w moim życiu i bardzo je wzbogacił. Zapraszam do świata Kwiatoczułych :)

12Miłość do kwiatów była we mnie od zawsze. Wspominałam już o tym wcześniej w Kronice. Niedawno ta pasja przybrała bardzo realny kształt. Razem z Karoliną założyłyśmy Kwiatoczułe – florystyczną działalność, w której obie realizujemy się artystycznie.

3

Połączyło nas podobne poczucie estetyki i przekonanie, że w Warszawie – w której obie mieszkamy – brakuje prostej i naturalnej florystyki.

19

Szczególne zamiłowanie mamy do wianków, które naszym zdaniem pasują nie tylko do takich okazji jak komunia, czy ślub. Nic tak nie dodaje dziewczęcego uroku i sprawia, że czujemy się piękne, jak kwiaty we włosach :)

8

W tym wpisie chciałbym podziękować wszystkim pięknym i wspaniałym modelkom, które pomogły zaprezentować nasze prace: roześmianym siostrom Marysi i Zosi, refleksyjnej Wandzi, Rutce o niezwykłej, płomiennej urodzie,…

10

…kochanej Marysi, a także cudownej Kasi z malutką Klarą – naszą najmłodszą modelką:)

5 2

Przede wszystkim jednak dziękuję Karolinie, która współtworzy ze mną Kwiatoczułe. Jestem pewna, że przed nami jeszcze wiele pięknych kompozycji (wianki okazały się dopiero początkiem) i niezwykłych sesji!

15

Czuję, że w moim życiu zaczyna się cudowny kwiatowy rozdział.

6

Zapraszam Was do odwiedzenia naszej strony, na której można obejrzeć znacznie więcej zdjęć i dowiedzieć się wszystkich szczegółów.

logo_25.04-14

Strona: kwiatoczule.pl

Facebook: kwiatoczułe

Instagram: @kwiatoczule

ZosiaKwiatoczułe

Comments 1

  1. Malgosia

    Gratuluje pomyslu ….
    Czytam Wasze strony z uczuciem oddalania sie od globalnej rzeczywistosci pelnej strachu I agressji.

    Tak jak yoga daje mi pelnie oddechu I wewnetrzny spokoj.

    Congrats!!! Malgosia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *